17. LJETNA ŠKOLA SEMEP-a, KOMIŽA

Autor: Vanja Bjelopera, 12. 10. 2015.

Održana je 17. ljetna škola SEMEP-a na otoku Visu, Komiža, od 4. do 11. srpnja 2015. godine.

SEMEP 2015

KOMIŽA NA VISU od 3 -7. Srpnja

Dana, 3. srpnja 2015. godine krenuli smo autobusom do Splita, a potom trajektom do Komiže na otoku Visu. Na samom dolasku, podijelili smo se u grupe za kreativne radionice. Na radionicama smo izrađivali brodiće, igrali poučne igre, naučili tradicionalne dalmatinske plesove, upoznali se s erozijom obale itd. Na jednodnevnom izletu podsjetili smo otok Biševo i prekrasnu Modru špilju. Na povratku iz Modre špilje mjerili smo vidljivost mora te došli do zaključka da naše more ima jako dobru vidljivost. Izlagali smo rad na temu: „ Oborine i voda za piće u Dubrovniku.“ Možemo se pohvaliti da su svi sudionici SEMEP-a bili oduševljeni našom temom i veoma zainteresirani. Uz našu prezentaciju i ostale škole sudionice SEMEP-a su prezentirale svoje radove.  Naš posljednji dan boravka na Komiži je bio 7. srpnja te smo u večernjim satima stigli u Dubrovnik. Na samom kraju možemo reći kako nam je SEMEP bilo jedno predivno iskustvo i pet dana provedenih u druženju s novim ljudima. Zahvaljujemo organizatorima Ljetne škole, AZOO i našoj ravnateljici, u nadi da ćemo ponovno biti sudionici tog projekta. Posebno se zahvaljujemo našim mentoricama, Martini Mikulić i Sunčici Marčinko.

Učenice Medicinske škole Dubrovnik:

Martina Glibota, Anita Bošković, Katarina Kepić, Mihaela Kosjerina

Program_17._Ljetne_skole_SEMEP-akon.doc (78.00 KB)