20. Gradsko natjecanje Hrvatskog Crvenog križa

Autor: Vanja Bjelopera, 21. 3. 2016.

U subotu, 12.03. u Dubrovniku, u Sportskoj dvorani u Gospinom polju, održalo se 20. Gradsko natjecanje Hrvatskog Crvenog križa.

Natjecanje je održano u dvije kategorije: pomladak i mladež. Na natjecanju je sudjelovalo šesnaest ekipa iz osnovnih škola i osam ekipa iz srednjih škola. Naša Škola je nastupila s ekipom MLADEŽI u sastavu: IVANA OSTOJIĆ, SARA ČELIĆ, ENI EREŠ, MIA BULJAN, ANDREA VUČKOVIĆ, ANA BOGDAN. Učenice naše Škole pod vodstvom mentorice nastavnice Hitnih medicinskih postupaka Marije Čupić ostvarile su zavidnih 105 bodova i uvjerljivo prvo mjesto. Zbog propusta u prijavama ekipa od strane Organizatora, ekipa Medicinske škole je stavljena van konkurencije.

Također je vrijedno istaknuti da je na ovom Natjecanju sudjelovalo i osam učenika naše Škole koji su svojim vrijednim radom kao volonteri Kluba Mladih CK doprinijeli pozitivnom ozračju i organizaciji natjecanja .

Vještine i znanja koja učenici stiču kroz pripreme za ova natjecanja su veoma vrijedne za same učenike i širu društvenu zajednicu.

Svim učenicima, mentorici i Školi koja promiče i potiče vrijednosti i načela Crvenog križa zahvaljujemo.

Više pogledajte na linku.

Dubrovnik,14. ožujka 2016.