DAN KRUHA

Autor: Vanja Bjelopera, 20. 10. 2014.

Obilježen DAN KRUHA u Školi

Dani kruha – dani zahvalnosti za plodove zemlje – obilježavaju se svake godine tijekom listopada u dječjim vrtićima, osnovnim i srednjim školama, učeničkim domovima, ustanovama za odgoj i obrazovanje djece s teškoćama u razvoju, te ograncima i granama Udruge Lijepa naša. Svečanostima Dana kruha, uz molitvu, blagoslov i simbolično blagovanje kruha zahvaljujemo Bogu na svim plodovima, radostima, uspjesima i darovima kojima smo tijekom godine kao narod i kao pojedinci bili podareni.

Dana 17. listopada 2014. godine obilježili smo dane kruha u Školi.  Uz prigodan program, okupili su se učenici i nastavnici te podijelili zajedničke trenutke.