ZA JOSIPOVAC

Autor: Vanja Bjelopera, 25. 4. 2014.

U našoj se Školi kroz sve programe njeguje i potiče humanitarni rad i pomoć u Zajednici. Učenici 3. b i 4. b razreda, smjera medicinska sestra- tehničar opće njege, u sklopu programa Etike, i nastavnica Marija Čupić sudjelovali su u preduskrsnim humanitarnim aktivnostima .

Ravnateljica i djelatnici Zavoda Josipovac  u preduskrsno vrijeme, od 7. do 12. travnja, organizirali su na više punktova u gradu  prodajnu izložbu radova svojih štićenika. Učenici naše Škole pomagali su im u prodaji lijepih penganih jaja, aranžmana i ostalih prigodnih poklona. Radost druženja bila je obostrana.

Aleksandra Jakšić,  4. b.