Stručni izlet u Split

Autor: Vanja Bjelopera, 28. 3. 2014.

Učenici  1.a i 1. b razreda bili su na izletu u Splitu, 17. ožujka 2013.g. u pratnji profesora Lane Kurtović, Ivice Čulara i Nataše Maslek.

Foto - galerija

Učenici su posjetili Arheološki muzej gdje su, uz stručnu pratnju,  razgledali ostatke iz Slone i  Ise. U muzeju su vidjeli zanimljive artefakte i spomenike iz razdoblja prapovijesti, helenizma, antike, vremena hrvatskih vladara itd. Najzanimljivije je bilo vidjeti nakit i oruđe koje su koristile žene za uređivanje.

Nakon posjete Muzeju, učenici su otišli u grad. Vodička ih je provela kroz Dioklecijanovu palaču i pokazala glavne znamenitosti Splita.

Šećer na kraju bio je shopping u City centru!