LIJEPA NAŠA -EKO KVIZ 2013.

Autor: Vanja Bjelopera, 3. 5. 2013.

EKO KVIZ - STARIGRAD, 22.-24. TRAVNJA 2013.

Učenici 1.a ,2.b ,3.b, i 4.b razreda naše Škole bili su u Starigradu na Eko kvizu u terminu 22.-24. travnja 2013. u pratnji prof. Tijane Markota. Radili smo projekt na temu KRUZERI, amentorice su nam prof. Marija  Šiša i naša ravnateljica Marina Rudenjak-Lukenda.

Boravili smo u Hotelu Alan po prvi put i bili oduševljeni. Sve je bilo predobro………smještaj, usluga i hrana, pa do našeg otvaranja sezone kupanja na vanjskom bazenu samog hotela. Upoznali smo se s mnogim učenicima  iz svih dijelova  Hrvatske, s juga pa sve do sjevera. Osim toga, ponajviše smo zadovoljni na osvojenom 8. mjestu među srednjim školama iz Hrvatske, Srbije te Bosne i Hercegovine.  Svima se još jednom zahvaljujemo.