STRUČNI IZLET - KBC SPLIT

Autor: Vanja Bjelopera, 25. 4. 2013.

STRUČNI IZLET U KBC SPLIT

STRUČNI IZLET  U  SPLIT  19. travnja   2013.

Krenuli smo na dugo očekivani stručni  izlet u Splitu  ranim jutarnjim satima s našim nastavnicama Lucom Marić i Božicom Pionić. Stigli smo  u KBC Split u 10.00 sati. Lijepo smo primljeni i  razgledali rodilište, odjel za ginekologiju, neonatologiju i onkologiju. U vrlo kratkom vremenu uspjeli smo vidjeti puno toga što do sada nismo imali prilike. Dirnuti smo ljubaznošću i optimizmom zdravstvenih djelatnika. Nakon razgledavanja bolnice, otišli smo se malo opustiti na splitsku rivu. Bilo nam je prekrasno! Zahvaljujemo im se od srca.

Želimo zahvaliti našoj dragoj ravnateljici Marini na ovom jedinom izletu u naše četiri godine J

Vaš  4.b