STRUČNI IZLET - TUZLA, SARAJEVO

Autor: Vanja Bjelopera, 22. 4. 2013.

Stručni izlet - Tuzla, Sarajevo

Učenici 3.b i 4.a razreda naše Škole posjetili su Tuzlu i Sarajevo u terminu od 4. do 6. travnja 2013. godine  u pratnji nastavnica M.Čupić i L.Trojić, te gosp. Mirsada Džanovića i gđe.Zdenke Protić (vft Opće bolnice Dubrovnik). Za učenike smjera medicinska sestra/tehničar opće njege  to je bio pravi doživljaj etike u njezi teških bolesnika, a učenici smjera fizioterapeutski tehničar  imali su prilike razgledati izgled stacionara za fizikalnu terapiju. Prvog dana izleta obišli su  UKC Tuzla , Hospicij i uživali u Panonskim jezerima Tuzle. Noćenje u Sarajevu imalo je posebne čari.Druženje i noćna šetnja, spavanje u hostelu...... Drugi dan učenici su u pratnji vodiča obišli staru jezgru Sarajeva i poznata kulturna mjesta , a popodne uzivali u druženju i šetnji gradom .

Već na odlasku pali su planovi za ponovni posjet Sarajevu......

Ivana i Ana    3. b