STRUČNI IZLET U ZAGREB

Autor: Vanja Bjelopera, 19. 3. 2013.

Učenici 3.a i 2.b razreda s nastavnicama bili su na stručnom izletu u Zagrebu 1.-3. ožujka 2013.

Učenici su tijekom  stručnog izleta boravili na Zagrebačkom velesajmu u sklopu Sajma ljepote. Različite stručne  sadržaje pronašli su učenici smjera medicinski kozmetičar-kozmetičarka i smjera medicinska sestra/tehničar opće njege. Naše buduće medicinske sestre i tehničari su posjetili  KBC-a Rebro  i ovom prigodom se zahvaljujemo svim djelatnicima koji su im to omogućili. Naši budući medicinski kozmetičar-i/ke  posjetili su Prirodoslovnu školu Vladimir Prelog gdje su se upoznali s radom i razgledali kabinete za stručnu nastavu. Svima se još jednom lijepo zahvaljujemo.

Nakon svih aktivnosti, sretno su se vratili u Grad.