Dan osoba sa invaliditetom- posjet Rehabilitacijskom centru Josipovac

Autor: Lana Kurtović Hartman, 11. 12. 2023.

U utorak 5.12.2023. godine u sklopu nastave Hrvatskog znakovnog jezika, Anatomije i fiziologije, Mikrobiologije, učenici 3.a razreda i  nastavnici Maja Vukić, Lana Ferizović-Karađole, Šime Karađole posjetili su Centar za rehabilitaciju Josipovac u Župi dubrovačkoj,  gdje su ih srdačno dočekali  vd. ravnatelj gospodin  Toni Đerek, djelatnici i korisnici ovog centra. Uz pjesmu, ples i igru obilježili su Dan osoba sa invaliditetom.  Različitosti nas povezuju i obogaćuju, kod učenika stvaraju osjećaj empatije i brižnosti za druge. U centru je odzvanjala pjesma i time unijela blagdansko raspoloženje svima!

Udžbenici 2023./2024.
Upisi 2023./2024.

Dragi osmaši,

pogledajte video koji će vas upoznati sa našom školom!

Provjera predznanja iz Engleskog jezika odnosi se samo na učenike koji ga nisu učili u osnovnoj školi.