" Mi brinemo o vašem zdravlju"

Autor: Lana Kurtović Hartman, 29. 9. 2023.

Akcija " Mi  brinemo o vašem zdravlju" učenika Medicinske škole Dubrovnik i Crvenog križa   nastavlja se uspješno i ove školske godine.

Već treću godinu učenice naše Škole s radošću  sudjeluju u ovoj za građane iznimno korisnoj  javnozdravstvenoj akciji.

Svaki mjesec građani mogu prekontrolirati svoj krvni tlak, razinu glukoze u krvi te dobiti stručne i korisne savjete na tri mjerna mjesta u Gradu.

Cilj Akcije je preventivna svrha jer se u svakoj pronađe nekoliko osoba koje imaju prisutne simptome i znakove bolesti koje nisu prepoznali.

Podsjeća nas na važnost redovne kontrole i samokontrole, stalnoj brizi o zdravlju te prevenciji kroničnih bolesti.

Svaka pohvala CK i Ravnateljici Škole koji svejedno u suradnji s Gradom i Županijom podržavaju ovu Akciju.

Udžbenici 2023./2024.
Upisi 2023./2024.

Dragi osmaši,

pogledajte video koji će vas upoznati sa našom školom!

Provjera predznanja iz Engleskog jezika odnosi se samo na učenike koji ga nisu učili u osnovnoj školi.